Kontakt

Z H U P  "WALTER"
ul. Droga Starotoruńska 5a
87-100 TORUŃ
tel. 56 654 25 62
fax. 56 654 25 83
waltertadeusz@gmail.com
http://www.hotel-walter.pl/

GRANIT chiński - Sprzedaż Granitu

Granit chiński to jeden z najpopularniejszych minerałów wykorzystywanych w budownictwie. Dostępność dużych bloków tego minerału, wysoka odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia fizyczne oraz wysokie walory estetyczne sprawiają, że granit jest materiałem rozchwytywanym przez przedstawicieli branży budowlanej. My prowadzimy sprzedaż właście takiego granitu.

Wysokie walory granitu chińskiego zostały dostrzeżone już w czasach starożytnych. Na przestrzeni wieków granit był podstawą do budowy monumentalnych budynków czy posągów. Ze względu na łatwość przetworzenia granitu ludzkość zawsze chętnie z niego korzystała. Nie zmieniło się to również dziś, o czym świadczy szerokie zastosowanie granitu na wielu płaszczyznach.

Najpopularniejszym zastosowaniem granitu są płyty nagrobkowe oraz grobowce. 90% z wszystkich płyt nagrobkowych stanowi granit. Granit chiński cieszy się również zainteresowaniem ze strony armatury wnętrz. Granitowe płytki łazienkowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem. To niewątpliwy dowód na popularność tego surowca.

Właśnie tu prowadzimy sprzedaż granitu w cenach promocyjnych, niedostępnych nigdzie indziej. Posiadamy wysokiej jakości płytki w różnych rodzajach oraz rozmiarach. Znajdziesz u nas płytki w wymiarach 400x400x10, 600x300x15 oraz 600x600x15. Różne rodzaje granitu pozwolą na idealne dobranie do wystroju przestrzeni.

Szczerze polecamy granit jako materiał na płytki. Jest to bardzo wytrzymały oraz niezwykle estetyczny minerał, który z całą pewnością idealnie wpasuje się do wystroju wnętrza, bądź elewacji zewnętrznej budynku. Zastosowanie takich płytek może być bardzo szerokie, natomiast efekt zawsze będzie powalający. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Katalog - Granit naturalny polerowany

obraz-GRANIT G602  Polished
GRANIT G602 Polished
     PŁYTKI GRANITOWE  
 GRANIT G602  Polished
 

obraz-GRANIT G636  Polished
GRANIT G636 Polished
 PŁYTKI GRANITOWE 
GRANIT  G636  Polished
 

 

obraz-GRANIT G617  Polished
GRANIT G617 Polished
  PŁYTKI GRANITOWE 
GRANIT  G617  Polished
 

 

Copyrights © 2015 Walter
design by Marelek